mcKwak

Akademia zakupowca

Przedsiębiorco, czy wiesz ile czasu i pieniędzy poświęcasz każdego miesiąca na poszukiwanie niezbędnych produktów i usług dla Twojej firmy oraz odpowiednie zabezpieczenie transakcji? Czasu, który mógłbyś wykorzystać na rozwijanie i umacnianie pozycji przedsiębiorstwa oraz pieniędzy, które mógłbyś zaoszczędzić nabywając najlepszą ofertę na rynku i wykorzystując umiejętności negocjatora! A wreszcie, czy chciałbyś znaleźć usługę, która jest bezpłatna, a dzięki której twoja firma prześcignie konkurencję?

Jeśli TAK, to teraz możesz to zmienić z firmą mcKWAK!

Koniec z przepłacaniem!
Za pośrednictwem mcKWAK zyskasz bezcenną informację o tym jak ostateczną cenę można jeszcze obniżyć i to zupełnie ZA DARMO.

Koniec z marnowaniem czasu i ponoszeniem kosztów na wybór najlepszej ofert!
Zakupy z mcKWAK to gwarancja uzyskania najniższej ceny dla żądanej jakości produktu. Nasi doradcy przeprowadzą dla Ciebie badanie rynku i ocenę obiektywną całkowicie bezpłatnie. Ponadto, również za darmo, oferujemy wynegocjowanie znacznie niższych cen, rabatów lub terminów płatności zamówień.

Koniec z trudnościami w uzyskaniu rabatów dla małych podmiotów!
Przedsiębiorco, w wielu przypadkach można uzyskać bardziej atrakcyjną ofertę zakupu! Nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie uzyskane w walce o ceny dla największych odbiorców, teraz dostępne są także dla Ciebie. Skorzystaj z pierwszej takiej usługi na rynku polskim.

Koniec z kruczkami prawnymi, przez które uciekają pieniądze jak z dziurawego worka!
W trosce o należyte zabezpieczenie transakcji zakupowej, na każdym etapie mcKWAK zajmuje się przygotowaniem dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami K.s.h. oraz Kodeksu cywilnego.

A to dopiero początek wzrostu efektywności Twojej firmy!

Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele oszczędności wynika z efektywnego dnia pracy a co za tym idzie zwiększenie przychodów ze sprzedaży i wydajności. A przecież to w płacach drzemie lwia część kosztów całej firmy.